Rezervácie: +421 44 290 1341, online rezervácia

Bungalovy FIS Economy

Dovolenka na Štrbskom Plese s turistickým štandardom ubytovania a službami 3* hotela.
Lacné ubytovanie v centre strediska už od 27 € za osobu a noc s raňajkami aj wellness!

ONLINE REZERVÁCIA

Jedinečná poloha na Štrbskom Plese

Bungalovy FIS sú situované v centre hotelovo-športového komplexu Vysokých Tatier. Len pár krokov od Hotela FIS ***, priamo pod majestátnymi štítmi Soliska a Patrie sa ponúka jednoduchý priestor na aktívny relax vo výške 1346 m.n.m.

Vďaka výhodnej polohe si môžete užívať aktívny oddych počas celého roka v súkromí samostatných bungalovoch so službami trojhviezdičkového hotela.

Turistika a zimné športy

Kedysi dejisko Majstrovstiev sveta v severskom lyžovaní, dnes areál s komplexnou ponukou služieb počas zimnej lyžovačky i letnej dovolenky. Bungalovy FIS sa nachádzajú v centre turistických chodníkov, len pár krokov od lanovky na Solisko vďaka čomu si môžete užiť počas celého roka množstvo aktivít.

Prechádzky a turistika:
  • Sliezsky dom (1 670 m.n.m.)
  • Predné Solisko (2 093 m.n.m.)
  • Rysy (2 499 m.n.m.)
  • Popradské pleso (1 500 m.n.m.)
Zimná lyžovačka:
  • 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí
  • bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km
  • zimná turistika a lyžiarska škola
  • požičovní lyží, snowboardov, ski servis

Turistické ubytovanie v nadmorskej výške 1 346 m

Samostatne stojace bungalovy sa nachádzajú približne 70 metrov od Hotela FIS***, čo vyhovuje najmä milovníkom ticha, pokoja a prekrásnej tatranskej prírody. Ide o dvoj- až trojmiestne murované chatky s turistickým štandardom ubytovania pre nenáročných hostí. Vo všetkých bungalovoch je možnosť umiestnenia prístelky.

Počas pobytu máte k dispozícii spálňu s manželskou posteľou, obývačku s posedením a satelitnou TV, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, úložný priestor.

Bungalovy FIS predstavujú samostatnú ubytovaciu časť turistického charakteru, ktorá nezodpovedá 3-hviezdičkovej kategorizácii.

Registrácia na pobyt v bungalovoch prebieha na recepcii Hotela FIS***.

Benefity služieb 3* hotela k ubytovaniu u nás

V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie priamo pri bungalovoch v športovom centre Štrbského Plesa a bohaté raňajky v Hoteli FIS *** pre všetky ubytované osoby.

Ďalšie hotelové služby sú našim hosťom k dispozícii za príplatok. Vybrať si môžete z ponuky:

Overiť dostupnosť izieb v Hoteli FIS***Novinky na Váš e-mail

Buďte medzi prvými, kto sa dozvie o novinkách a špeciálnych ponukách Bungalovov FIS Economy.
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu.


 

Súhlasím, aby spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. so sídlom Demänovská Dolina 72 031 01 Liptovský Mikuláš 1 Slovensko (ďalej len „TMR") spracúvala moje osobné údaje v rozsahu e-mailová adresa za účelom zasielanie newslettru TMR do doby, kým sa neodhlásim z odoberania newslettra. Svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať preukázateľným oznámením tejto skutočnosti TMR. V súvislosti so spracovaním mojich osobných údajov mám nasledujúce práva: (i) požadovať prístup k mojim osobným údajom, (ii) na opravu mojich osobných údajov, (iii) na vymazanie mojich osobných údajov, (iv) na obmedzenie spracovania mojich osobných údajov, (v) namietať proti spracovávania mojich osobných údajov, (vi) na prenosnosť mojich osobných údajov, (vii) na podanie sťažnosti na príslušný kontrolný úrad, ktorým je Úrad pre ochranu osobných údajov. Kontakt pre poskytnutie ďalších informácií o ochrane a spracovaní mojich osobných údajov je privacy@tmr.skprivacy@tmr.sk Podrobnejšie informácie k spracúvaniu ochrane mojich osobných údajov nájdem tu → http://www.tmr.sk/o-nas/gdpr/